Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00

PQ Age Evolution

Zabieg ten pozwala na ujędrnienie i uelastycznienie skóry bez konieczności poddawania się operacji. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które w maksymalnie bezinwazyjny i natychmiastowy sposób pragną przywrócić swojej skórze młody i piękny wygląd.
Innowacyjność peelingu PQ – Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii.

Korzyści

Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku.
Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt. PQ AGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry. PQ Age jest zarejestrowany jako wyrób medyczny

PRX-T33® jest peelingiem medycznym Zabieg peelingiem PRX-T33 to procedura szybka i przyjemna. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Zabieg pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje zmarszczki i nawilża skórę. Pozwala również pozbyć się przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory. Peeling jest dedykowany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry.

Pink Peel (Silnie Liftingujący do cery dojrzałej pod 40 roku życia)

PINK PEEL Magic Program to profesjonalna procedura liftingująca o działaniu estrogenowym, w której skład wchodzi peeling oraz produkty około zabiegowe, których łączne zastosowanie ma silne działanie liftingujące. Dermokosmetyki przyczyniają się do systematycznej odnowy komórkowej i regeneracji tkanek skóry.

PINK PEEL składa się z ekstraktu z korzenia Kudzu o wysokiej zawartości estrogenów, kompleksu Lift- THERA poprawiającego elastyczność skóry oraz kompleksu peptydów o właściwościach napinających.

Korzyści

PRX-T®33 jest zabiegiem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w każdym wieku, i w każdej porze roku.

5-12 lat

  • blizny (ospa wietrzna, liszajec)

12-25 lat

  • zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

25-35 lat

  • melasma
  • rozstępy

35-45 lat

  • biorewitalizacja twarzy
  • biorewitaliazcja ciała
  • profilaktyka procesu starzenia się skóry
  • zwiotczenie skóry biustu

>45 lat

  • korekcja zwiotczałej skóry
  • poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

PINK PEEL składa się z ekstraktu z korzenia Kudzu o wysokiej zawartości estrogenów, kompleksu Lift- THERA poprawiającego elastyczność skóry oraz kompleksu peptydów o właściwościach napinających.

Czas zabiegu: 45 min.

Ilość zabiegow: 3 zabiegi w odstępie 3 tygodni

W skład procedury PINK PEEL wchodzą:

PINK PEEL Solution

PINK Magic Serum

PINK Maska

PINK DD Mikro skóra

PINK PEEL Solution zawiera Kudzu-THERA kwas octowy (organiczny kwas octowy). Działa odżywczo, bezpiecznie złuszcza skórę.

PINK Magic Serum i Maska zawierają wysoko skoncentrowany ekstrakt korzenia Kudzu o działaniu estrogenowym, jak również biopeptydy, białka mleka i adenozynę, które działają ujędrniająco na skórę. Widoczny jest efekt odmłodzenia skóry.