Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00

bc studio

Japoński Masaż KOBIDO

Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Japoński Lifting odmładzający

Neuro-zmysłowa procedura wykonywana palcami na twarzy, z użyciem naturalnych, organicznych produktów.

Dzięki stymulacji punktów akupunkturowych możemy kształtować twarz liftingując tkanki twarzy, jednocześnie poprawiać samopoczucie psychofizyczne człowieka.

Proces starzenia jest związany z obniżeniem cyrkulacji płynów i energii w komórkach, a na twarzy efekt ten jest wyraźniej widoczny, ponieważ występuje na niej gęsta sieć nerwów i naczyń krwionośnych.

Catio Lift, Cat ioVital Lift, Catio Vital

Catio Lift to natychmiastowy efekt liftingu już po pierwszym zabiegu – bez skalpela dzięki działaniu tonującemu mięśnie.

W odróżnieniu od klasycznych zabiegów liftingujących, które działają głównie na powierzchni skóry, Catio Lift działa w głębi, pobudzjąc do pracy mięśnie i przywracając skórze jędrność.

Efekty zabiegu są spektakularne, owal twarzy zostaje pięknie wymodelowany. Zobaczysz różnicę! Skóra jest napięta, zmarszczki wygładzone, skóra szyi jest ujędrniona, a twarz wygląda znacznie młodziej

Catio Vital Lift podwójna siłą działania sprosta wszystkim problemom skóry podczas jednego zabiegu.: oczyszczanie, regeneracja i lifting przy zastosowaniu 3 funkcji urządzenia Catio Vital Dual Ionisation.

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia wpływa na wzrost elastyczności skóry i stymuluje procesy jej regeneracji.

Zwiększa przepuszczalność naskórka dzięki czemu możliwe jest dogłębne wnikanie kosmetyku i działanie na wewnętrzne partie skóry.

Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja pobudza receptory

skóry ,stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.