Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00

Kim jest fizjoterapeuta?

Fizjoterapeuci posiadają wykształcenie uniwersyteckie i są ekspertami w diagnostyce urazów, leczeniu urazów, przepisach ćwiczeń, zapobieganiu urazom, rehabilitacji i wielu innych dziedzinach sportu, zdrowia i fitnessu

Co muszę zabrać?

Przygotuj się na podanie swojej wcześniejszej historii medycznej lub chirurgicznej. Możesz zabrać ze sobą szorty i koszulkę.

Ile wizyt będę potrzebować?

Liczba zabiegów będzie się różnić w zależności od problemu i osoby. Po dokładnej ocenie fizjoterapeuta omówi plan leczenia dla procesu rehabilitacji.

W co mam się ubrać na wizytę?

Jeśli leczymy Twoje stopy, nie zostaniesz poproszony o rozebranie się, ale jeśli będziemy leczyć Twój kręgosłup, będziesz mieć tak wygodną i skromną bieliznę, a nawet parę szortów.

Czy muszę być skierowany przez lekarza?

Nie, fizjoterapeuci mogą oceniać i leczyć bez skierowania od lekarza.

Jak długo trwa jedna wizyta?

Długość wizyty zależna jest od wybranej opcji terapeutycznej.

Jak długo będę potrzebować fizjoterapii?

Czas trwania leczenia zależy od Twojej diagnozy, nasilenia zaburzeń, historii choroby i innych czynników. Przeprowadzone zostaną ponowne oceny, aby ocenić Twoje postępy, a terapeuta komunikuje się z lekarzem, aby pomóc Ci osiągnąć cele terapii.

Pytanie i Odpowiedzi

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań związanych z fizjoterapią przez telefon lub do wysłania pytania za pomocą poniższego formularza. Twoja wiadomość zostanie wysłana bezpośrednio do naszego personelu, który odpowie tak szybko, jak to możliwe..