Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00

Nasza Wizja

Być firmą, która przyciąga, nagradza i zatrzymuje wysoko wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutyczną. Pomoże nam w tym nasze proaktywne podejście do opracowywania najlepszych praktyk biznesowych i promowania skutecznych metod leczenia.

Filozofia Firmy

BC Studio Olsztyn zobowiązuje się do świadczenia wysokiej jakości usług fizjoterapii i masażu w pięknych, najnowocześniejszych obiektach.

Współpracujemy z grupami i wydarzeniami w społecznościach, którym służymy. Skupiamy się na dalszym kształceniu naszych fizjoterapeutów, co gwarantuje, że nasi fizjoterapeuci rozumieją i stosują najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji dostępne dla wszystkich rodzajów urazów i schorzeń.

Misja

Jesteśmy zaangażowani, aby pomóc naszym klientom wznowić ich życiowe dążenie do zdrowia, sprawności i dobrego samopoczucia.

Wysoka Jakość

Przyjmujemy zorientowane na cel podejście do leczenia. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele, chcemy pomóc Ci je osiągnąć

Cierpliwa Opieka

Zapewnimy praktyczne leczenie w gabinecie i edukację, którą możesz zabrać ze sobą do domu, co pozwoli Ci stać się aktywnym uczestnikiem procesu powrotu do zdrowia i przyszłego zdrowia fizycznego.

Profesionalizm

Naszych pracowników łączy kilkanaście lat doświadczenia zawodowego i wspólną pasję pomagania naszej społeczności w utrzymaniu aktywności.

BC Studio Olsztyn