Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00
Podaruj voucher na prezent

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć – voucher upominkowy na dowolny masaż lub pakiet zabiegów.

Wybierz

Masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz zdecydować się na pojedynczy masaż (np. masaż relaksacyjny za 199 zł) lub jeden z naszych wyjątkowych rytuałów odmładzających.

Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać voucher kwotowy do SPA o dowolnej wartości do wykorzystania  (np. 150 zł, 400 zł, 1000 zł, 1500zł).

My przygotujemy pięknie zapakowaną, elegancką kartę podarunkową do odbioru w salonie, do wysłania kurierem lub voucher PDF do samodzielnego wydruku lub przesłania e-mailem.

Jak działa voucher bc studio

Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu umawia się z terapeutą na jego termin realizacji, voucher kwotowy lub karty podarunkowa ważna 3 miesiące w BC Studio.

Każdy lubi trafione prezenty. Dlatego w BC Studio zapewniamy osobie obdarowanej możliwość wymiany prezentu na dowolny zabieg z naszej oferty w ramach tej samej kwoty.