Odwiedź nas
Gietkowska 10/c Olsztyn
Zadzwoń
+ (48) 530 814 008
Wyślij Wiadomość
studio@bcstudio.olsztyn.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 10:00-18:00

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy. Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na ludzką psychikę poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny, a także na skórę, która w wyniku tej techniki staje się bardziej jędrna. Jedną z najważniejszych funkcji masażu klasycznego jest zwiększenie elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

Masaż Leczniczy

Masaż leczniczy jak sama nazwa wskazuje ma na celu oddziaływanie lecznicze na tkanki pacjenta. Terapeuta wykorzystuje do tego celu odpowiednie techniki m.in: głaskanie, ugniatanie, rolowanie, naciskanie, masaż poprzeczny lub inne metody zaczerpnięte nawet z terapii manualnej. Wszystko po to aby przyspieszyć przepływ krwi i związków odżywczych do obolałych, chorych okolic ciała i dzięki niemu uzyskać efekt leczniczy. Masaż leczniczy jest dobrym rozwiązaniem przy pojawiających się bólach kręgosłupa oraz mięśni i więzadeł, które go otaczają.

Masaż Relaksacyjny

 

Masaż relaksacyjny służy wyciszeniu pacjenta, uspokojeniu myśli. Podczas masażu relaksacyjnego, wykorzystywane są środki poślizgowe (klasyczna oliwka, olej kokosowy lub oliwka z płatkami 24k. złota) Przy masażu aromaterapeutycznym, stosowane są olejki zapachowe, by dzięki aromaterapii stworzyć w gabinecie jeszcze bardziej odprężającą atmosferę.
W trakcie masażu relaksacyjnego wykonuje się powolne, spokojne ruchy, obniżające napięcie mięśni i nerwów.

Masaż Ujdrniający Antycellulitowy

Intensywny masaż manualny, wykorzystujący specjalnie dobrane techniki, aby usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza miejsc dotkniętych zmianami. Działa na tkankę podskórną, usuwając złogi toksyn, cellulit i szkodliwe produkty przemiany materii. Zmniejsza zastoje limfatyczne, pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu, komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Skóra staje się gładka, sprężysta i jędrna. 

Drenaż Limfatyczny

Jedna z metod oddziaływania na układ chłonny, która sprawdza się zarówno aspektach leczniczych jak i kosmetycznych. Głównym zadaniem masażu limfatycznego jest poprawa krążenia krwi oraz zmniejszenie widoczności obrzęków.

Refleksoterapia stóp

Poprzez uciskanie receptorów na stopach, poprawia się funkcjonowanie organów wewnętrznych, układu hormonalnego. Organizm dąży do oczyszczania, równowagi i samoregulacji.